Logolar
Egsan'a Hoş Geldiniz

http://www.egsan.com.tr/img/uploads/12345.jpg Türkiye’nin önde gelen Egzoz sistemleri üreticilerinden biridir

 

 

Egsan Egzoz Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Otomotiv sektörünün talebi olan egzoz sistemleri üretimini yapmak için 1989 ‘da kuruldu.  Firmamızın kendine ait 6.500 m2 genişliğinde üretim sahasına sahip modern fabrikası ve şirket merkezi İstanbul Arnavutköy’de bulunmaktadır. EGSAN, kuruluşundan itibaren sürekli büyüdü; her zaman fabrikasına, ürün çeşitliliğine ve sektörde kullanılan en son teknolojiye yatırım yaptı.  Şimdi EGSAN,  en geniş ürün çeşidiyle ve yurt içi ve yurt dışı piyasalarda itibarlı markasıyla,   Egzoz sistemleri sektöründe lider konumda olan firmalardan biridir.

EGSAN Egzoz sistemine ait tüm egzoz parçalarını ve egzoz bileşenlerini kendi fabrikasında üretmektedir. EGSAN firması LRQA tarafından ISO 9001:2008 Kalite yönetim sistemi sertifikasına ve Türk Standartları Enstitüsü tarafından verilen TSE 8646 Karayolu Taşıtları - Susturuculu Egzoz Borusu standardı sertifikasına sahiptir. EGSAN Egzoz’un yönetim ve üretim dahil tüm operasyonları Ulusal ve Uluslararası Kalite Standartlarına sıkı bir şekilde uyularak yürütülmektedir. TSE 8646 ve ISO 9001:2008 sertifikaları yanında, ISO/TS 16949:2002 Otomotiv kalite yönetim sistemi sertifikasına sahip olmak için sistemin gerektirdiği ön eğitimlere fabrikamızda başladık.

EGSAN firması olarak Binek otomobiller ve hafif/ağır vasıtalar için aşağıdaki egzoz sistemlerinin imalatı ve ihracatını yapmaktayız.

•    Egzoz susturucuları

•    Egzoz boruları  (iç ve dış borular, delikli borular)
•    Katalitik Konvertörler
•    Esnek Borular
•    Esnek körükler
•    Kelepçe, askı ve bağlantılar
•    Flanşlar
•    Kapaklar (iç ve dış kapaklar)
•    Titreşim izolatörleri
•    Radyatörler için hava ve su boruları
•    Hava emme pompaları
•    Şase boruları
•    Diğer egzoz parçaları ve bileşenleri
 

http://www.egsan.com.tr/img/uploads/12345.jpgOtomotiv Ana Sanayi  için  Egzoz sistemleri imalatını yapan Profesyonel imalatçı firmadır.
Üstün ürün kalitesi ve güçlü kurumsal yapısıyla EGSAN Otomotiv Ana sanayisinin güvenilir tedarikçisi firmadır.  EGSAN  sahip olduğu yüksek üretim kapasitesi, ileri teknoloji makine ve teçhizatları, CNC programlı boru bükme makineleri, sektör için özel geliştirilmiş tezgahlar ve presler ile Otomotiv ana sanayisine hizmet etmekten ve müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını  karşılamaktan gurur duyar.  Egsan fabrikasında  yeni  ürünler müşterilerin talep edilen spesifikasyonunda, CAD/CAM programları kullanılarak ARGE departmanında  EGSAN mühendisleri tarafından dizayn edilmekte,  bütün kalıplar ve aparatlar kendi kalıphanesinde geliştirilmekte ve prototip ürünlerin müşteri tarafından kontrolü ve onaylanması ardından  üretimi yapılmaktadır. Üretimin her aşamasında ürünler kalite kontrolüne ve uygunluk testine tabi tutulur.

 

 http://www.egsan.com.tr/img/uploads/12345.jpg Otomotiv Yan Sanayine Orjinal Ekipman kalitesinde Egzoz sistemleri tedarik eden imalatçı firmadır.

Kuruluşundan itibaren, EGSAN otomotiv Yan sanayisine OE (Orijinal Ekipman) kalitesinde, araçlara kusursuz uyan egzoz susturucusu ve egzoz borusu ve diğer egzoz bileşenlerinin tedariki yapmaktadır.  Saygın kurumsal yapısı ve 25 yıldır kanıtlanmış kalitesi ile EGSAN sektörün  en iyi bilinen firmalarından biridir.  Üstün kalitede uygun fiyatlardan sunulan ürünleri; müşterilerinin hep takdirini ve güvenini kazanmış ve böylece  EGSAN markası piyasada oldukça tutulan ve en fazla  aranan markalardan biri haline gelmiştir. EGSAN Müşterileri EGSAN’ ın ürün kalitesinden, satış öncesi ve sonrası hizmetlerinden, sunduğu geniş ürün çeşidinden çok memnundur.