Logolar
Hakkımızda
Egsan Egzoz Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. otomotiv sanayi için egzoz ve egzoz sistemleri üretmek üzere 1989 yılında kurulmuştur. İstanbul-Arnavutköy’deki 5000 m² kapalı 1500 m² açık alana sahip olan firmamız, sektöründeki en geniş ürün çeşidiyle müşterilerine hizmet veren firmalardan biridir.

Egsan, egzoz sistemleri için gerekli tüm bileşenleri kendi bünyesinde üretmekte olup tüm üretim süreçleri ve satış sonrası hizmetlerde kalite yönetim sistemi doğrultusunda hareket ederek, güncel teknolojileri yakından takip etmektedir. Bu doğrultuda CNC boru bükme tezgâhları, yüksek kapasiteli presler ve sektör için özelleştirilmiş tezgâhlar kullanılmaktadır. Kullanılan tüm kalıplar ve aparatlar Egsan bünyesinde tasarlanmakta (Thinkdesign) ve CAD/CAM programları ile (Mastercam, Machining Strategist) CNC tezgâhları kullanılarak üretilmektedir.

19 Kasım 2007 tarihinde KYS – ISO 9001:2008 sistemi için LRQA (Lloyd’s Register Quality Assurance Limited) tarafından belgelendirilmiş olan firmamız, 1 Haziran 2001’den beri TSE (Türk Standartları Enstitüsü) tarafından karayolu motorlu taşıtlarında kullanılan susturuculu egzoz boruları için TS 8646 standardını ürünlerinde uygulamaktadır.

Egsan, kalite politikası olarak;

Egsan’ın vizyonu doğrultusunda, gelişen, müşteri beklentilerini aşarak karşılayan, güvenilir, çevre dostu ürünleri geliştirmek ve üretmek.

Bu amaçla dünyadaki teknolojileri, standartları sürekli izleyerek tezgâh parkı ve teknik eleman kadrosunu güçlendirerek sürekli gelişmeyi sağlamak.

Müşterilerimize en uygun fiyat, en üstün kalite ve istenilen zamanda ürünleri sunmak.

Ürünlerimizin sürekli ve sorunsuz hizmet verebilmeleri için satış öncesi ve sonrası teknik destekleri zamanında ve tam olarak vermek.

Çalışanlarının sağlığını, güvenliğini, bugününü ve yarınını güvence altına almak, bağlılığını ve memnuniyetini artırmak amacıyla sürekli aktiviteler düzenleyerek eğitim ve bireysel gelişimini artırmak, şeffaf yönetim ilkesi doğrultusunda bilgi, sorumluluk paylaşımı ile yetkilendirilmiş takım ruhunu sürekli zinde tutmak.

Müşterileri ile sıkı ve sürekli iş birliği kurarak gelişmelerini sağlamak, sonuçları izlemek, hizmet zinciri halkalarının tümünün sağlamlığından emin olmak.

Egsan Egzoz Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. Türkiye’deki en geniş pazarlama ağına sahip firmalardan biri olarak, gerek satış anında gerek satış sonrası hizmetlerde kalite yönetim sistemini temel alır. Bunun sonucu olarak Egsan müşteri odaklı bir pazarlama stratejisi ile hareket ederek en yüksek müşteri memnuniyetini kendisine hedef seçmiştir. Egsan katalitik konvertör ve üniversal susturucular haricindeki tüm ürünlerinde 2 yıl garanti süresi sunmaktadır.

- Misyon / Vizyon
- Değerlerimiz
- Kurumsal Yapı